Reference

Naši klienti nám odpovídají na dotazy:

LETOS JSTE SKONČIL NÁŠ ZPĚTNÝ LEASING, JAKÉ TO JE?

No skvěle. Pomohli jste mi vyčistit registry. Vyřídili jste mi hypotéku a koupil jsem si v dubnu zpět svůj byt. Bez Vás už by dávno skončil v dražbě. Děkuju moc. Můžu jen doporučit. (Ing. Josef Silovský, úředník, Nymburk)

MÁTE DRUHÝ ROK NÁŠ ZPĚTNÝ LEASING, JAK SE VÁM ŽIJE?

Dobře. Z peněz od vás jsme si zaplatili všechny exekuce. Konečně máme klid. Dříve jsme měli platit 25 000 kč měsíčně všechny splátky. Ted platíme 13 000 Kč. Něco si i ušetříme. Ale hlavně bydlíme pořád ve svém domě, děti tu mají školu a přátelé. Maminka bydlí vedle nás. Jsme rádi, že jsme tu mohli zůstat. Nyní čekáme až budeme mít čisté registry. Pak se to zase převede na nás. Náš život se v podstatě zlepšil. (Jana Měřínská, prodavačka, Louňovice pod Blaníkem)

 JAK VÁM POMOHL ZPĚTNÝ LEASING NEMOVITOSTI?

Manžel byl nemocný a párkrát jsme nezaplatili hypotéku. Dům by šel do dražby. Díky tomu, že jsme dostali zpětný leasing, jsme zaplatili celý dluh před dražbou. Nyní platíme měsíčně to samé co dříve hypotéku. Pan majitel, kterého jste nám doporučili je fajn člověk. Příští rok si dům odkoupíme zpět, protože si už budeme moci vzít svou hypotéku. Zachránili jste nám domov. Děkujeme. (Irena Zajacová, podnikatelka, Praha)

ZLEPŠILA VÁM INSOLVENCE ŽIVOT? A VČEM? (POKUD ZHORŠILA, NAPIŠTE TO)

Plus vidím v tom, že už se nemusím bát exekutorů a toho, jak to všechno splatím. Taky se mi tím zaplatí byt, který bych jinak platila snad do důchodu. (Vlasta Hamplová, mistrová, Liberec)

Dobrý den, chci Vám poděkovat. Leta jsem podnikal v pohostinství, zadlužil se u dodavatelů a státu na odvodech. Bohužel jsem měl i záznam v trestním rejstříku a dluh z trestné činnosti. Přál jsem si novou šanci a začal znovu. Zkrátka oddlužení mi bylo schváleno a já s manželkou platíme v insolvenci 5400,- Kč měsíčně a žijeme už normální život. Díky (Jirka, dálkový řidič, Nymburk)

DOPORUČILI BY JSTE NÁS DALŠÍM KLIENTŮM?

Ano, velmi ráda, bohužel je Liberec trochu z ruky. (Andrea Fafláková,  podnikatelka, Kamenický Šenov)

Zcela určitě, měl jsem s Vámi pocit, že na to nejsem sám. Navíc měl jsem před insolvencí splátky 22 600 Kč a nyní v insolvenci mi strhávají 5 450,- Kč. Mnohem lépe se mi ted "dýchá". Děkuji. (Josef Olenočin, dálkový řidič, Poustka)

 

JAKOU ČÁST NAŠÍ PRÁCE BY JSTE OCENILI A PROČ?

Veškerou administrativu s tím spojenou, jednání s úřady a bankami, že jsem tu insolvenci dostala tzv. Na klíč. Také se mi líbilo, že kdykoli jsem se něčeho obávala, nebo jsem měla strach, mohla jsem Vám zavolat a dostalo se mi pomoci a zejména uklidnění.  (Radka Vielkindová, úřednice, Varnsdorf)

Moc děkujeme, že nám i rok a půl po schválení oddlužení stále pomáháte. Děkuji, že jste mi zjistili, proč mi najednou od tohoto měsíce zvýšili srážky z důchodu, a že kdykoliv Vám zavolám o radu, vždy mi se vším ochotně poradíte. (Marie Toračová, důchodkyně, Liberec)

Na jaře 2015 jsem žádal o povolení oddlužení, ale bylo mi to ihned zamítnuto. Zpracovávala mi to známá. Když jste mi to zpracovali Vy, měl jsem oddlužení povolené do měsíce od žádosti. Hodně se mi ulevilo. A taky děkuji, že jste si pro mě udělali čas vždy v sobotu. Víkendy jsou jediné, kdy jsem v Čechách. (René Pospíchal, řidič kamionu, Kunratice)

CHTĚLI BY JSTE NĚCO DODAT?

No, že nám spadl kámen ze srdce, že nám to schválili. Měl jsem dost dluhů z podnikání a toho jsem se bál. (Jaroslav a Helena Červenkovi, Frýdštejn)

 

 

 

Kontakty

INVEXA s.r.o.

Sídlo:     Pod Višňovkou 1661/33, 140 00  Praha 4 - Krč

Pobočka Liberec:     Tyršova 513/15, 460 05  Liberec V - Kristiánov

IČ: 273 41 291

 info@invexa.cz

+420 775 572 727

 

 Operátor na osobní bankrot:

+420 732 559 549

Facebook

Facebook

^