Reference

Naši klienti nám odpovídají na dotazy:

 

ZLEPŠILA VÁM INSOLVENCE ŽIVOT? A VČEM? (POKUD ZHORŠILA, NAPIŠTE TO)

Plus vidím v tom, že už se nemusím bát exekutorů a toho, jak to všechno splatím. Taky se mi tím zaplatí byt, který bych jinak platila snad do důchodu. (Vlasta Hamplová, mistrová, Liberec)

Dobrý den, chci Vám poděkovat. Leta jsem podnikal v pohostinství, zadlužil se u dodavatelů a státu na odvodech. Bohužel jsem měl i záznam v trestním rejstříku a dluh z trestné činnosti. Přál jsem si novou šanci a začal znovu. Zkrátka oddlužení mi bylo schváleno a já s manželkou platíme v insolvenci 5400,- Kč měsíčně a žijeme už normální život. Díky (Jirka, dálkový řidič, Nymburk)

DOPORUČILI BY JSTE NÁS DALŠÍM KLIENTŮM?

Ano, velmi ráda, bohužel je Liberec trochu z ruky. (Andrea Fafláková,  podnikatelka, Kamenický Šenov)

Zcela určitě, měl jsem s Vámi pocit, že na to nejsem sám. Navíc měl jsem před insolvencí splátky 22 600 Kč a nyní v insolvenci mi strhávají 5 450,- Kč. Mnohem lépe se mi ted "dýchá". Děkuji. (Josef Olenočin, dálkový řidič, Poustka)

 

JAKOU ČÁST NAŠÍ PRÁCE BY JSTE OCENILI A PROČ?

Veškerou administrativu s tím spojenou, jednání s úřady a bankami, že jsem tu insolvenci dostala tzv. Na klíč. Také se mi líbilo, že kdykoli jsem se něčeho obávala, nebo jsem měla strach, mohla jsem Vám zavolat a dostalo se mi pomoci a zejména uklidnění.  (Radka Vielkindová, úřednice, Varnsdorf)

Moc děkujeme, že nám i rok a půl po schválení oddlužení stále pomáháte. Děkuji, že jste mi zjistili, proč mi najednou od tohoto měsíce zvýšili srážky z důchodu, a že kdykoliv Vám zavolám o radu, vždy mi se vším ochotně poradíte. (Marie Toračová, důchodkyně, Liberec)

Na jaře 2015 jsem žádal o povolení oddlužení, ale bylo mi to ihned zamítnuto. Zpracovávala mi to známá. Když jste mi to zpracovali Vy, měl jsem oddlužení povolené do měsíce od žádosti. Hodně se mi ulevilo. A taky děkuji, že jste si pro mě udělali čas vždy v sobotu. Víkendy jsou jediné, kdy jsem v Čechách. (René Pospíchal, řidič kamionu, Kunratice)

CHTĚLI BY JSTE NĚCO DODAT?

No, že nám spadl kámen ze srdce, že nám to schválili. Měl jsem dost dluhů z podnikání a toho jsem se bál. (Jaroslav a Helena Červenkovi, Frýdštejn)

 

 

 

Kontakty

Miroslava Jersáková
Jednatelka
info@invexa.cz
+420 775 572 727

 
René Jersák
Obchodní manažer
info@invexa.cz

 

Bankovní spojení:   670100-2205718402/6210 vedený u Mbank a.s.

Facebook

Facebook

^